Services

Social and Corporate Events

Ние ви нудиме

Удобности

 • кабловска телевизија
 • телевизор со рамен екран
 • клима уред
 • столна ламба
 • туш
 • тоалетни производи
 • пешкири за капење
 • бања
 • тоалет
 • папучи
 • тоалет
 • средства за хигиена
 • Wi-Fi
 • телефон
 • два дупли кревети
 • маса
 • стол
 • огледало
 • ормар
 • биро
 • брачен кревет
 • три кревети за по едно лице
 • дополнителна бања
 • поглед кон град
 • кревет на спрат
 • када
 • тросед
 • столчиња
 • два дупли кревети
 • smart TV
 • ламба
 • мијалник
 • бојлер
 • мини-фрижидер
 • сапун
 • интернет
 • телефон во собата
 • фотелја
 • работна маса
 • комода
 • закачалка
 • мени
 • собна услуга
 • одржување на соба
 • соба за непушачи
 • греалка
 • два единечни кревети или еден брачен кревет
 • ноќна маса
 • гардеробер
 • две бањи
 • тоалетна шоља
 • фрижидер
 • гардеробер со лизгачки врати
 • антички мебел
 • «King size» кревет
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>